Bioxsine

Biota Ar-Ge Merkezi’nde geliştirilen Bioxsine ürünleri, 2008 yılından beri 30’dan fazla ülkede saç ve cilt problemlerine karşı bitkisel çözümler sunmaktadır.

 

Bioxsine markasının ürün gamında, saç dökülmesine karşı şampuanlar, serumlar ve gıda takviyeleri bulunmaktadır. Ayrıca, akne ve cilt tonu düzensizliklerine karşı geliştirdiği cilt problemlerine karşı serilerinde de yüz yıkama jelleri, kremler ve serumlar bulunmaktadır.

Bioxsine markasına ait tüm ürünlerin etkinlik ve güvenlilik testleri, birbirinden önemli üniversiteler ve bağımsız kurumlarda yapılmıştır. Üniversite ve Biota Ar-Ge merkezinin ortak araştırmalar sonucu yayınlanan makalelerin, dünya çapında ünlü dermatoloji makalelerinde yayınlanması ile Bioxsine ürünleri tüm dünyada ilgi odağı olmaktadır. Bioxsine, dünya çapında eczanelerde ve marketlerde bu bitkisel ve klinik duruşu nedeniyle özellikle tercih sebebi olmaktadır.

 

Bioxsine ürünlerinin geliştirildiği Biota Ar-Ge Merkezi, yıllardır olduğu gibi saç ve cilt problemleri üzerinde sürekli olarak araştırmalarını sürdürmektedir. Bu doğrultuda saç ve cilt problemlerine karşı ürün gamına sürekli yeni ürünler eklemekte ve ürünleri ile dünyaya açılmaya devam etmektedir.