Restorex

Yüzyıllardır güzellik sembolü olan, yaşı mesleği ne olursa olsun kadınların hayal ettiği sağlıklı ve uzun saçlara kavuşmak artık mümkün. Yavaş uzayan saçlara özel geliştirilen sarmaşık özü içeren Restorex Speed&Strong sağlıklı uzayan saçlara kavuşmak isteyen kadınların ilk tercihi, saçların da hayat pınarı olacak.

Yaz kış yeşil rengini koruma özelliği, hızla uzayan boyu, ince ve narin görüntüsüyle balkonları güzelleştirmek amacıyla kullanılan sarmaşık, süs bitkisi olmaktan daha öte bir özelliği ile karşımıza çıkıyor. Yüzyıllardır güzellik reçetelerinde yer alan sarmaşık, saç ve saç derisi üzerinde ki faydaları sayesinde, şimdi de kadınları istedikleri uzun saçlara kavuşturuyor.

Restorex Speed&Strong’un sarmaşık içeriğinin yanı sıra; yağlı saçlar için arındırıcı bakım, kuru ve yıpranmış saçlara onarıcı bakım ve saç dökülmesine karşı ekstra direnç bakımı yapan 3 farklı varyantı bulunuyor. Restorex Speed&Strong ailesinde bulunan Onarıcı Bakım Yağı, Saç Bakım Maskesi ve Sıvı Saç Kremi de sağlıklı uzama etkililerinin yanı sıra yumuşaklık kolay tarama ve parlaklık da sağlıyor.