Sıkça Sorulan Sorular

B'iota'ya nasıl iş başvurusu yapabilirim?

Sitemizin "Açık Pozisyonlarımız ve On-line Başvuru" bölümünden açık pozisyonlarımızı görebilir ve şahsen başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca Kariyer.net portalı vasıtasıyla sayfamızı ziyaret edip, açık olan pozisyonlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Staj başvurusunu nasıl yapabilirim?

Sitemizin "Açık Pozisyonlarımız ve On-line Başvuru" bölümünden staj ilanlarını takip edebilir ve başvurabilirsiniz. Ayrıca şirketimizin staj koşullarını firmamızın web sitesini ziyaret edip öğrenebilirsiniz.

Kimler staj başvurusunda bulunabilir?

Meslek lisesi, Ön Lisans, Lisans ve Yüksek Lisans eğitimine devam eden öğrenciler başvuruda bulunabilirler.

B’iota eğitim ve gelişim imkanları nelerdir?

B’iota'da eğitim ve gelişim süreci, çalışanın işe girişiyle birlikte başlar ve farklı yöntemler ve araçlar kullanarak görev aldığı süre boyunca devam eder. Yıllık Eğitim Takvimin hazırlanmasında, Performans Değerlendirme Sistemi sonucunda çıkan “Eğitim İhtiyaç Analizi” ön planda tutulur. Ayrıca mesleki ve teknik eğitimler ile yönetim eğitimlerini içeren bir ajanda personele bir takvim ile duyurulur. Yıl içinde eğitim kuruluşların önceden belirlemiş oldukları aylık ve yıllık takvimlerdeki eğitimlerden belirlemeler yapılır.

Çalışan performansı nasıl değerlendirilmektedir?

Çalışanlarımızın performansı Hedef ve Yetkinlik Bazlı Performans Yönetimi Sistemi kapsamında değerlendirilmektedir. Yetkinliklerimiz şirket ortak yetkinlikleri ve fonksiyonel yetkinlikler olmak üzere iki gruba ayrılır.

Şirket içi kariyer imkanları nelerdir?

Şirket içinde kişinin yetenek ve kabiliyeti ile doğru orantılı olup, mümkün ise belli kriterdeki pozisyonlar dışında kalan pozisyonlarda en alt düzeyden alıp, hazırlayarak yönetimci seviyesine getirip, atamak hedefimizdir. Ayrıca departmanlar arası rotasyon ve değişim ile işin çeşitli evrelerini öğrenmesi için personel teşvik edilir.

Çalışma koşulları hakkında bilgi alabilir miyim?

Şirketimizde tüm beyaz ve mavi yakalı çalışanlar için çalışma günü 5 gün, çalışma saatleri ise 08.00 - 18.00’dir. Ayrıca Yemek ve servis olanağımız bulunmaktadır.

Yıllık izin politikanız hakkında bilgi alabilir miyim?

Şirketimizin yıllık izin politikası, yürürlükteki 4857 sayılı İş Kanunu’na göre uygulanmaktadır.
* 1-5 yıl kıdem 14 işgünü
* 6-15 yıl kıdem 20 işgünü
* 15 yıl üstü kıdem 26 işgünü