Bioblas

2008 yılından bu yana market ve parfümerilerde Türk tüketicisi ile buluşan BIOBLAS, “Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Serum katkılı” formülü ile saç dökülmesine karşı çözüm sunuyor. BIOBLAS saç bakım ürünleri, bitkisel içerikleriyle tüketiciye kozmetik saç bakım ürünlerinden farklı, özel formül sunuyor. İnsanların günlük yaşamdaki tercihlerini de göz ardı etmeden güzel görünümlü, sağlıklı, parlak ve hacimli saçlar yaratıyor.Bioblas “Saç Dökülmesine Karşı Patentli Bitkisel Kompleks B19” ile saç dökülmesi problemlerine doğal bir çözüm sunmaktadır.

%90 tüketici memnuniyeti sağlayan BIOBLAS, pazara sunulmasını takip eden 3. yılında saç dökülmesine karşı şampuan pazarında lider konuma ulaştı. Kullanıcıların BIOBLAS'tan memnun kalma nedenlerinin başında BIOBLAS'ın saç dökülmesini engellemesi geliyor. Saçlarını, güzelliklerinin aynası olarak görenlerin BIOBLAS'tan memnun kalmalarının ikinci önemli nedeni ise, saçlarının BIOBLAS ile daha sağlıklı hale gelmesi.

2011 yılında Tüketici Kalite Ödülü’ne layık görülen, saç dökülmesine karşı uzman marka BIOBLAS, saç dökülmesi sorununa karşı etkili olduğu gibi, farklı kozmetik ihtiyaçlara zengin ürün çeşitliliği ile çözüm sunuyor. Saç derisine uygun pH dengeli formülüyle günlük kullanıma uygun Bioblas, bu özelliği sayesinde saç diplerine de rahatlıkla uygulanabiliyor. Stresten zayıflamış saçlara özel ilk ve tek şampuanı piyasaya sunan BIOBLAS, tüketicilerin cevap verilmemiş ihtiyaçlarına yönelik inovatif ürünlerle şampuan pazarında fark yaratıyor. Hem yurt için de hem de yurt dışında hipermarketlerden, zincir mağazalara, parfümerilere kadar binlerce noktada satışa sunuluyor.