Bioder

Kategori yaratıcısı BIODER, modern kadının cilt sorunlarına çözümler bulmaya devam ediyor. Cildin ve kılın anatomisini, histolojik yapısını derinlemesine inceleyen B'IOTA Laboratuvarları, bu konuda devrim niteliğinde bir yenilik geliştirerek 2002’de, tüy görünümünü azaltan, BIODER Epilasyon ve Depilasyon Sonrası Bakım serisini üretmiştir.

Tüketici beklentileri ve alışkanlıkları doğrultusunda kendini sürekli yenileyen BIODER, 2012 senesinde, tüy görünümünü azaltan, Epilasyon ve Depilasyon Sonrası Bakım Serisini tamamen yenileyerek BIODER BIO EPILATION serisini tüketicilerin kullanımına sunmuştur.


BIODER BIO EPILATION serisinin başarısının temeli, sinerjik etki oluşturan Turunç ve Bitkisel Complex B bitkisel ekstrelerinin bileşiminden formüle edilmiş olmasıdır. Ama her yöntemde olduğu gibi tam başarı, ürünün doğru ve düzenli kullanılmasına bağlıdır. BIODER BIO EPILATION, vücuttaki istenmeyen tüyleri bir tür etkin perhize sokar.

Etkinliği ve güvenilirliği Almanya Dermatest Araştırma Kliniği tarafından kanıtlanan BIODER, doğal ve bitkisel içeriği sayesinde istenmeyen tüylere cilde en uyumlu şekilde etki eder.