Nutraxin

AR-GE çalışmalarıyla alanında her zaman fark yaratarak lider markalar oluşturan Biota Laboratuvarları bitkiler konusunda uzmanlığını yeni bir alanda daha kullanarak Nutraxin Gıda Takviyesi Serisi’ni pazara sunmuştur.

    Kendi bünyesinde yer alan Bitki Araştırma Merkezi, Enstrümental Analiz     Laboratuvarı ve Hücre Kültürü Laboratuvarı desteği ile entegre bir yaklaşımla     bitkilerini belirlemekte, ekstrelerini elde etmekte, analizlerini HPLC-MS-MS ve     GC-MS gibi cihazlarla yapmakta ve doğanın sınırsız gücünü tasarladığı gıda     takviyelerine yüksek bir kalite ile aktarmaktadır.

    Nutraxin Gıda Takviyesi Serisi, bitki tozu yerine standardize bitki özleriyle hızlı     ve güçlü etki yaratması, ideal kombine bitki kombinasyonları formülasyonları     gibi özellikleriyle dikkat çekiyor.

Neden Nutraxin?

Nutraxin’in en önemli misyonu kalitedir. Dünya’nın en iyi hammadde sağlayıcılarından sağlanan yüksek kaliteli hammaddeler Biota Bitki Araştırma Merkezi’nde kalite kontrol testine tabi tutulur. Kalite kontrol laboratuvarından onay alındıktan sonra GMP koşullarında üretim yapılır.