Açık Pozisyonlar

Başarılı bir kariyer için Türkiye'nin kategorisinde lider Türk firması Biota Laboratuarları olarak imkânlar ve fırsatlar dünyası içerisinde eğitim ve deneyim olanakları sunmaktayız.

Günümüz işletmelerinin sermaye yapılarını 3 ana bileşkenden oluşmaktadır.Bunlar sırasıyla nakdi sermeye, menkul ve gayri menkul sermeye ve en önemlisi insan sermayesi Biota ailesi olarak bizler en önemli kaynağın İnsan Kaynağı olduğunu biliyoruz. Bu sebeple en önemli yatırımın da insana yapılmasının gerekliliğine inanıyoruz. Şirketimizin başarısında entelektüel sermeye ve entelektüel kasların gelişiminin ne kadar önemli bir itici güç olduğunun bilinci içersindeyiz.

Başarılı bir kariyer için Türkiye'nin kategorisinde lider Türk firması Biota Laboratuarları olarak imkânlar ve fırsatlar dünyası içerisinde eğitim ve deneyim olanakları sunmaktayız. 2002 yılında kurulmuş olmasına rağmen bu kısa süre içerisinde pazarda tüketici güvenini kazanmış markaları ile büyük bir firma haline gelen 30'dan fazla ülkeye de ihracat gerçekleştiren Biota Laboratuarları özellikle genç yeteneklere fırsatlar tanımakta, yeni mezun istekli adaylar birçok kurumda yakalayamayacakları fırsatları kurumumuzda elde edebilmektedirler. Şampuan, serum ve krem bazlı ürünlerinden sonra Gıda Takviyesi alanında da sahaya çıkan Biota Laboratuarları kendine ait yeni tesisleri ve Avrupa'nın en büyük bitki araştırma merkezlerinden birisiyle büyümesini ve ülke ekonomisine katkıda bulunmayı devam ettirmeyi amaçlamaktadır. İki önemli kriter Biota ailesi üyelerinin genel özellikleri içerisinde yer almaktadır. Bunlarda birisi yaratıcılık diğeri de zorluklarla mücadele edebilme gücüdür. Bu iki özelliğin kendinizde olduğunu düşünüyorsanız Biota ailesi içerisinde mutlu bir iş yaşamına sahip olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı en rahat biçimde ifade edebileceğiniz hatta bu potansiyelinizin geliştirip ortaya çıkarılması için destek göreceğiniz bir kurum olarak Biota Laboratuarları bu yolda birçok eğitimle de sizi destekleyecektir. Gerek iç gerekse dış eğitimler, Kariyer ve Yaşam koçluğu destekleri ile mevcut potansiyeliniz en üst noktaya ulaştırılarak zorluklarla mücadele etme yetiniz, işten ve hayattan keyif alma seviyeniz zirvede olacaktır. Güçlü ve mutlu bir yaşam Biota'da sizleri beklemektedir.